Nábor

 

ELEKTRONICKÁ PRIHLÁŠKA DO KLUBU 

 

CHCEŠ SA STAŤ HOKEJISTKOU ? 

V našom Ženskom hokejovom klube Michalovce prebieha celoročný nábor hokejistiek, ktorý je určený pre dievčatá vo veku od 4 do 12 rokov. Rodičia, nebojte sa priviesť svoje deti k nám. Nevadí, ak nevedia korčuľovať. Pod vedením profesionálnych hokejových trénerov ich základy korčuľovania naučíme. Deti získajú mnoho nových skúseností a veľa pekných zážitkov. 

 

KEDY A KDE?

Pravidelné tréningy vekovej kategórie predprípravky prebiehajú 3 x do týždňa na zimnom štadióne v Michalovciach. Rozpis tréningov nájdete na internetovej stránke mládežníckeho klubu Dula Michalovce - www.hkmichalovce.hockeyslovakia.sk v sekcií KLUB / ROZPIS ĽADOVEJ PLOCHY (tréning predprípravky je vyznačený číslicami 0-1). Počas týždňa tréningy prebiehajú v popoludňajších hodinách a počas víkendu v ranných hodinách.

 

ČO SI PRINIESŤ NA PRVÝ TRÉNING?

Na prvý tréning si je potrebné priniesť prilbu (hokejovú, lyžiarsku,  alebo cyklistickú prilbu...), korčule, rukavice a teplé oblečenie. (v prípade záujmu vám klub vie zapožičať korčule alebo prilbu). Po zvládnutí korčuľovania klub vie zapožičať kompletný hokejový výstroj. 

 

ORGANIZÁCIA TRÉNINGU ?

Na tréning je potrebné prísť cca 15 minút pred jeho začiatkom do klubom určenej šatne, kde rodičia môžu  prezliecť svoje deti do hokejového výstroja. Na tréning je tiež potrebné priniesť pre dieťa fľašu s nápojom z dôvodu dodržiavania pitného režimu. Počas tréningu nieje povolený vstup rodičov do priestorov striedačiek a trestných lavíc, tréning svojich detí môžu sledovať z tribúny. Každá skupina detí má svojho trénera, ktorý sa im na ľade venuje po celý čas tréningu.

 

KOĽKO MA TO BUDE STÁŤ?

Mesačný poplatok za jedno dieťa v kategórií predprípravky je 35 EUR v prípade mladšieho súrodenca je 15 EUR. Poplatok sa vypláca za aktuálny mesiac do 15. dňa v mesiaci. Informácie o platbe vám klub poskytne až po zaregistrovaní dieťaťa do klubu - po vypísaní a zaregistrovaní prihlášky.

 

DOLEŽITÉ!

Žiaden z našich trénerov nepredpokladá, že do prípravky nastúpi perfektný korčuliar. Hokejová predprípravka slúži práve na to, aby deti zvládli prvé kroky na ľade a postupne sa zlepšovali a naučili sa korčuliarskemu a hokejovému umeniu.

 

AKO PRIHLÁSIŤ DIEŤA DO HOKEJOVEJ PREDPRÍPRAVKY?

- v kancelárií ŽHK Michalovce na zimnom štadióne, kde vám poskytneme všetky potrebné informácie

- po vyplnení a odoslaní ELEKTRONICKEJ PRIHLÁŠKY vás bude kontaktovať manažér

- kontaktovať telefonicky alebo e-mailom manažéra klubu ( 0908 838 952 / info@zhkmichalovce.sk)


Fotogaléria